Zadzwoń Rezerwuj

Wiosna już za rogiem, czas zatem powoli zacząć planować wyjazdy na majówkę. Majówka dla wszystkich z nas jest czasem, który staramy się spędzać z dala od domu. Bardzo często wyjeżdżamy – czy to ze znajomymi, czy z rodziną. Możliwości dotyczących celu naszych majówkowych eskapad mamy bardzo dużo – możemy zarówno pojechać w góry, jak również nad morze, czy nad jezioro. Amatorów spędzania majówki w górach nie brakuje, a Meta apartments doskonale o tym wie i dlatego też – tak, jak co roku – oferuje szereg atrakcji dla swoich gości. To, co należy w tym aspekcie podkreślić, to fakt, że chodzi nie tylko o wyjazdy ze znajomymi czy z ukochaną osobą, ale też i rodzinne.

Majówka we dwoje w Beskidach

Kiedy planujemy wyjazd na majówkę z ukochaną osobą, zależy nam przede wszystkim na tym, aby spędzić czas miło i bez stresu. Szukamy zatem najczęściej takich miejsc, w których nie tylko zapewniony zostanie wysoki standard, jeśli chodzi o wyposażenie pokoju hotelowego, ale też zwracamy uwagę na atrakcje, które dany hotel dla nas przygotował. Wybierając się na majówkę w Beskidy, nie możemy pominąć możliwości odpoczynku, które dla swoich gości przygotował Hotel Meta.

Strefa SPA, to coś, co z całą pewnością przekona do odwiedzenia hotelu Meta w Beskidach nie tylko panie, ale też i panów. Możliwość skorzystania z ekskluzywnych zabiegów, masaży, czy kąpieli – to coś, co z całą pewnością pozwoli nam się zrelaksować i odpocząć. W Hotelu Meta w Beskidach, strefa SPA jest bardzo bogata i nie będzie najmniejszej przesady w stwierdzeniu, że każdy z gości hotelowych znajdzie tutaj zabiegi, które idealnie sprostają jego oczekiwaniom. To jednak nie wszystkie atrakcje, które czekają na nas w czasie weekendu majowego w Beskidach.

Majówka z dziećmi w Beskidach – czy warto?

Wiele osób zastanawia się, czy wyjazd z dziećmi na majówkę jest dobrym pomysłem. Dzieci – choć kochamy je bardzo – potrafią być bardzo absorbujące i niestety nie zawsze mamy możliwość odpoczynku w ich towarzystwie. Wyjazd z dziećmi w Beskidy jest zdecydowanie dobrym pomysłem, a jest tak z kilku powodów. Przede wszystkim, aby mieć pewność, że rzeczywiście uda nam się odpocząć w czasie wyjazdu z dziećmi, trzeba zadbać o ciekawe formy spędzenia czasu. Hotel Meta oferuje swoim gościom możliwość wypożyczenia rowerów czy skuterów, którymi można wybrać się na wycieczkę górską. Z całą pewnością każda latorośl doceni taką formę aktywności. Warto też podkreślić, że jeśli akurat nie mamy ochoty na przejażdżki rowerowe, Beskidy oferują naprawdę bardzo atrakcyjne i ciekawe trasy spacerowe – zarówno takie, które przeznaczone są dla osób, dla których nie jest to pierwszy wyjazd w góry, jak i dla tych, którzy są tam pierwszy raz.

Do dyspozycji gości hotelowych jest także basen, który dzieci z całą pewnością pokochają. W basenie została specjalnie wydzielona strefa dla dzieci. Tego rodzaju aktywność – szczególnie, kiedy pogoda nie zachęca do spacerów – z pewnością spotka się z ogromnym entuzjazmem – zarówno ze strony rodziców, jak i najmłodszych.

Majówka w Beskidach to dobry pomysł – niezależnie od tego, czy zdecydujemy się ją spędzić z ukochaną osobą, w gronie znajomych czy będzie to po prostu bardzo rodzinny wyjazd. Hotel Meta w Beskidach jest odpowiednio przygotowany na każdą z powyżej wymienionych ewentualności. To, co jest zdecydowanie wspólnym mianownikiem dla wszystkich wymienionych form spędzenia majówki w Hotelu Meta w Beskidach, to przede wszystkim fakt, że gwarantują one odpoczynek – w takiej formie, jaką cenimy sobie najbardziej.