Zadzwoń Rezerwuj

SPA &
WELLNESS

Spędź wyjątkowe chwile relaksując się w hotelowym Spa w otoczeniu górskiej natury oraz skorzystaj z bogatej oferty zabiegowej strefy Wellness.

Spa posiada bogatą ofertę zabiegów zdrowotnych i pielęgnacyjnych. Nasz zespół najlepszych kosmetyczek i masażystów zadba o Twoje ciało i duszę.

POZNAJ SMAKI REGIONU

Skosztuj najlepszych regionalnych potraw w naszej restauracji, rozkoszując się smakiem i wyjątkowym widokiem na góry.

Szefowie kuchni Meta Restaurant specjalizują się w kuchni regionalnej oraz europejskiej. Goście mogą skorzystać z oferty Restauracji Tarasowa i Lustrzana, a także skosztować najlepszych kaw, słodkości i drinków w View Barze i Ratanowym Ogrodzie.

BASEN LETNI Z WIDOKIEM

Błogi relaks w chłodnej wodzie przynosi ulgę mięśniom i oczyszcza umysł. Pływanie, nawet rekreacyjne, angażuje wiele partii mięśni w pracę, nie obciążając przy tym stawów.

Wiedząc, jak wiele radości, przyjemności i pożytku przynosi aktywność w wodzie, udostępniamy Państwu letni basen pod chmurką. Czynny w okresie wakacyjnym. Posiada podgrzewaną wodę oraz odrębną, płytszą część dla najmłodszych. Obok na naszych Gości czeka pięknie podświetlony bar oraz leżaki.

META MUSIC CLUB

Wszystkich, którzy kochają muzykę, taniec i dobrą zabawę z radością wita Meta Music Club. Klimatyczne miejsce, w którym dobra zabawa jest gwarantowana.

DLA DZIECI

Przygotowaliśmy także szereg atrakcji dla najmłodszych Gości. Pokój zabaw dla dzieci to miejsce, gdzie Państwa pociechy na pewno nie będą się nudzić.