Zadzwoń Rezerwuj

WYBIERZ APARTAMENT

Dla siebie

rodzaje apartamentów do Państwa dyspozycji. Znajdź dla siebie miejsce. wybierz coś dla siebie
55 m2

Studio Rodzinne Plus

szczegóły
5
Meta Apartments Studio Rodzinne Plus
49 m2

Studio Rodzinne

szczegóły
5
Meta Apartments Studio Rodzinne
38 m2

De Luxe

szczegóły
3
Meta Apartments De Luxe
33 m2
3
Meta Apartments Luxe

Meta apartments luksusowe apartamenty w centrum Szczyrku

Meta apartments to luksusowy kompleks apartamentów położony w centrum Szczyrku. Nasze apartamenty mieszczą się w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu narciarskiego, którym dojedziesz na sam szczyt Skrzycznego. Poza sezonem narciarskim Szczyrk oferuje odwiedzającym inne atrakcje. Możesz tutaj między innymi spędzić czas na urokliwych szlakach górkskich poznając piękno Beskidów.

Jeżeli jednak wolisz bardziej aktywny wypoczynek, oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów. W ostatnich latach w Szczyrku powstało mnóstwo ścieżek rowerowych, które zapewniają niezapomniany sposób na aktywne spędzanie czasu.. Dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie Szczyrku (20 minut drogi) znajduje się kompleks jezior, które pozwolą na wodne szaleństwo.

Relaks w meta apartamentach w Szczyrku

Jeżeli marzy ci się spokojniejszy wypoczynek, apartamenty Meta w Szczyrku są idealnym wyborem dla wymagających. Dzięki połączeniu kameralnej atmosfery luksusowych apartamentów z widokiem z możliwościami oferowanymi przez hotel Meta, jesteśmy w stanie zagwarantować państwu wypoczynek w atmosferze luksusu oraz ciszy, połączony z atrakcjami hotelu, takimi jak strefa SPA oraz relaksujące masaże tajskie.