Zadzwoń Rezerwuj

Planujecie Sylwestra w górach? To już ten czas, kiedy trzeba rezerwować miejsca, by ustrzec się przed niemiłym rozczarowaniem ich brakiem lub ograniczonym wyborem. Jeśli zamierzacie bawić się w kameralnym gronie, nasze mieszkanie na wynajem będzie idealnym wyborem. Dlaczego i jak możecie świętować nadejście Nowego Roku w Szczyrku?

Apartamenty na Sylwestra w Szczyrku – idealne miejsce na świętowanie we własnym gronie

Górski apartament to świetne miejsce na zorganizowanie zabawy do białego rana w gronie rodziny i/lub znajomych. Dlaczego? Bo oferuje przestrzeń, swobodę, wygodę, prywatność i wspaniałe widoki. Apartament jest na tyle duży, że nie braknie miejsca do tańców. W kwestii tego, jak spędzicie sylwestrowy wieczór, macie ogromne pole do popisu, a o każdym aspekcie decydujecie sami. Zamierzacie bawić się przy dźwiękach latino albo zorganizować prywatkę w stylu lat 70.? Żaden problem! A może wolicie urządzić sobie serialowy maraton lub karaoke? Proszę bardzo! Ogranicza was jedynie wasza pomysłowość.

W apartamencie bawicie się na własnych zasadach. Sami ustalacie przebieg imprezy i kolejne punkty programu – w odróżnieniu od zabawy w hotelu czy na sali nie musicie się dopasowywać do z góry narzuconego harmonogramu. Przekąski możecie zamówić albo przygotować sami, korzystając ze znajdującej się w mieszkaniu kuchni, a ta w naszych apartamentach jest doskonale doposażona (mieści się w niej m.in. zmywarka, ekspres do kawy i duża lodówka).
Warto podkreślić, że dobrej zabawie będą towarzyszyć wspaniałe widoki. Przez duże przeszklenia będziecie mogli podziwiać piękną, górską panoramę, a o północy wyjść na balkon, by wznieść toast i podziwiać pokaz fajerwerków. Co więcej, po całonocnej zabawie, będziecie mogli od razu położyć się spać. Ominą was więc męczące powroty do domu/hotelu, a zaoszczędzony na braku dojazdu czas poświęcicie na dłuższy sen.

Przy okazji nie da się nie wspomnieć o korzystnym aspekcie finansowym takiego rozwiązania. Sylwester w apartamencie na wynajem to nierzadko budżetowa propozycja. Koszt najmu rozłoży się na kilka osób, a jeśli dodatkowo sami zadbacie o całą oprawę, zaoszczędzicie jeszcze więcej.

Jeśli nie domówka, to co? Czyli jak inaczej spędzić Sylwestra w górach

Wynajmując nasz apartament na Sylwestra w Szczyrku, nie musicie się ograniczać do tego, by spędzić go tylko i wyłącznie w nim. Równie dobrze możecie połączyć prywatkę z innymi atrakcjami albo potraktować mieszkanie jako lokum na nocleg. Dwie ciekawe propozycje na udane spędzenie Sylwestra przedstawiamy poniżej.

  • Sylwestrowa zabawa na stoku – w zeszłym roku Szczyrk Mountain Resort przygotował ofertę, w której można było przywitać Nowy Rok na stoku. Szusowanie połączone było z pokazem Teatru Ognia, muzyką i strefą gastro, w której serwowano szybkie i smaczne dania. Wydarzenie uprzyjemniała oprawa muzyczna złożona z największych hitów. Być może w tym roku ośrodek wyjdzie z podobną usługą, a jeśli nie, możecie sami zorganizować sobie taką imprezę.
  • Późnym popołudniem wybierzecie się pojeździć na nartach/snowboardzie albo pieszą wycieczkę. Mniej wprawieni w górskich bojach mogą wyjechać na Skrzyczne kolejką, która działa tuż przy naszym budynku. O północy napijecie się szampana, ciesząc oczy pięknem rozciągających się po horyzont malowniczych krajobrazów, a następnie wrócicie do apartamentu i będziecie dalej świętować.
  • Sylwestrowy kulig – jeśli nie w samym Szczyrku, to może uda się znaleźć tego typu atrakcję w pobliżu miasta. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, byście zorganizowali go sami, jednak wymaga to szerzej zakrojonych przygotowań. Przejażdżka konnym zaprzęgiem ośnieżonymi uliczkami miasta, pieczenie kiełbasek, pyszne grzańce i wspólne biesiadowanie przy dźwiękach góralskiej muzyki. Brzmi nieźle, prawda?

Chcesz powitać Nowy Rok w górskiej scenerii? Nasze apartamenty na Sylwestra w Szczyrku zapewnią wszystko, czego trzeba – swobodę, prywatność, kameralny klimat i wyjątkową atmosferę. Pełną ofertę dostępnych mieszkań na wynajem znajdziesz w zakładce „Apartamenty”. Zapraszamy do rezerwacji terminów!