Zadzwoń Rezerwuj

Szukasz apartamentu w Szczyrku, który zapewni dogodne warunki do wypoczynku, a przy okazji pozwoli udanie spędzić wolny czas? Zatrzymaj się w jednym z naszych lokali, a będziesz mógł korzystać z ciekawych atrakcji, w tym z Basenu Letniego z widokiem na góry. Brzmi świetnie? W takim razie sprawdź, co jeszcze na ciebie czeka!

Apartament w Szczyrku z Basenem Letnim – dlaczego warto się w nim zatrzymać?

Na początek przyjrzyjmy się bliżej korzyściom, jakie niesie ze sobą pobyt w apartamencie z dostępem do basenu. Po pierwsze, jego obecność na miejscu pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, który należałoby poświęcić na poszukiwanie innego obiektu na mieście, dotarcie do niego, oczekiwanie w kolejce do wejścia lub po kupno biletów. A i tak w ostatecznym rozrachunku może się okazać, że będzie na nim ogromny tłok i skorzystanie z rozrywek w takim zakresie, w jakim planowałeś, okaże się niemożliwe. Basen na miejscu, na wyłączność gości hotelu i apartamentów, całkowicie eliminuje ten problem. Wystarczy wziąć ze sobą niezbędne rzeczy i do woli zażywać kąpieli.

Do drugie, wodne rozrywki to must have każdego wyjazdu wakacyjnego. Kąpiele pozwalają się odprężyć i maksymalnie zrelaksować. Wyjeżdżając w góry, nie musicie z nich rezygnować. Wystarczy zarezerwować pobyt w obiekcie z dostępem do basenu. Poza tym dzieci uwielbiają bawić się w wodzie. Weź to pod uwagę, bo każda dodatkowa rozrywka dla najmłodszych, to dłuższa chwila odpoczynku dla ciebie.

Po trzecie, po całodniowych wędrówkach dobrze jest się schłodzić i zregenerować obolałe mięśnie przed kolejną wyprawą. Basen na miejscu zapewni ci taką możliwość. Jeśli przy okazji połączysz kąpiel z masażem, zabiegiem pielęgnacyjnym albo sesją w saunie/łaźni parowej (możesz też korzystać ze SPA i strefy Wellness na terenie hotelu), na następny dzień obudzisz się w doskonałej kondycji, pełen sił i wigoru.

Skoro już wiesz, co zyskasz, zatrzymując się w apartamencie w Szczyrku z Basenem Letnim, to teraz kilka słów na temat samej strefy.

Jak wygląda Strefa Letniego Wypoczynku?

Strefa Letniego Wypoczynku to sporej wielkości basen na zewnątrz, z którego rozciąga się wspaniały widok na panoramę Beskidów. Kąpielisko ma podgrzewaną wodę i wydzieloną płytszą część dla najmłodszych, umożliwiającą bezpieczną zabawę. Wokół rozłożone są wygodne leżaki i parasole dające schronienie przed słońcem. Do basenu przylega podświetlany bar, w którym można zamówić napoje, nie wychodząc z wody. Tuż obok działa wypożyczalnia akcesoriów basenowych. Teren wokół kąpieliska jest ogrodzony i wypłytkowany, by wyeliminować nanoszenie piasku do pokoi. Basen czynny jest w sezonie letnim, przy sprzyjającej pogodzie.

Oczywiście zadbaliśmy też o alternatywę na wypadek kiepskiej aury – jest nim basen wewnątrz, znajdujący się w strefie Wellness. Basen wyposażony jest w liczne atrakcje, takie jak: przeciwprądy, kaskada, wodospad i masujące dysze. Strefę wodną uzupełnia przestrzeń wypoczynkowa zaopatrzona w leżaki. Z tego miejsca także można napawać się wspaniałym widokiem górskich krajobrazów dzięki w całości przeszklonej jednej ze ścian. Co ważne, nad bezpieczeństwem zażywających kąpieli gości czuwają ratownicy.

W tym miejscu warto wspomnieć, że basen z jacuzzi stanowi integralną część strefy Wellness 1 i 2, w których do dyspozycji są: sauna sucha, sauna ziołowa, sauna infrared, łaźnia parowa oraz Grota Solna, gdzie panuje mikroklimat porównywalny do klimatu morskiego. Prócz tego w hotelu dostępne są trzy restauracje, kawiarnia na zewnątrz, klub taneczny i pokój zabaw dla dzieci. Z wszystkich wymienionych atrakcji możesz korzystać, wynajmując jeden z naszych apartamentach.

Wygodne apartamenty dla każdego

Dysponujemy 16-stoma nowocześnie urządzonymi lokalami, w których może się zatrzymać od 3 do 5 osób. Mieszkania zapewniają komfortowe warunki do wypoczynku zarówno parom, rodzinom z dziećmi, jak i niewielkim grupom znajomych. W każdym apartamencie wydzielona została sypialnia, salon z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu znajdują się wszelkie niezbędne sprzęty małego i dużego AGD oraz TV. Wnętrza są jasne, widne i przestronne, a malownicze górskie widoki można podziwiać z okien, tarasu lub balkonu. Na terenie obiektu działa Wi-Fi i podziemny parking. Na piętra można wyjechać windą.

Na koniec dodamy tylko, że dla wszystkich osób, które wybiorą jeden z naszych apartamentów w Szczyrku z Basenem Letnim na urlopowy pobyt, przygotowaliśmy ofertę specjalną w postaci 5-15% rabatu przy wcześniejszej rezerwacji. Zatem nie zwlekaj, tylko sprawdź, czy zostały jeszcze wolne terminy!