Zadzwoń Rezerwuj

Zamierzasz zatrzymać się w jednym z naszych apartamentów, ale nie do końca wiesz, na który się zdecydować? Przychodzimy z pomocą! Mimo że nasz system rezerwacji dobiera najlepsze oferty na podstawie podanych informacji, postanowiliśmy przygotować artykuł ze wskazówkami ułatwiającymi wybór. Podział oparliśmy o kryteria metrażu i liczbę miejsc do spania, bo to one w dużej mierze decydują o komforcie. A więc do sedna.

Apartamenty dla singli, par i rodzin z jednym dzieckiem

Potrzeby tego typu klientów zaspokoją dwa typy apartamentów z naszej oferty: apartament Luxe i de Luxe. Pierwszy z nich to lokal o powierzchni 33 m2 z wygodnym aneksem sypialnianym wyposażonym w duże, podwójne łóżko. Idealne rozwiązanie dla par, które chcą spędzić wspólnie trochę czasu w ciszy, spokoju i z dużą dozą prywatności.

Drugie z mieszkań jest nieco większe – ma 38 m2 i osobną sypialnię, gdzie dwa osobne łóżka można złączyć w jedno. Apartament De Luxe polecamy szczególnie rodzinom z jednym dzieckiem: jeśli pociecha jest mała, można złączyć łóżka i spać wspólnie, a jeśli starsza – na jednym łóżku mogą spać rodzice, a na drugim dziecko. Ten lokal to także dobra opcja na samodzielny pobyt, wyjazd z przyjaciółką albo z kimś z rodziny: siostrą, bratem, mamą.

Co do wyposażenia – w obu mieszkaniach jest takie samo, z tym że w apartamencie De Luxe są dwa telewizory: 50-calowy w salonie, a 32-calowy w sypialni.

Apartamenty dla kilkuosobowych grup i rodzin z dwójką/trójką dzieci

Grupie znajomych lub większym rodzinom z dziećmi polecamy wynajem apartamentów: Studio Rodzinne lub Studio Rodzinne Plus. To większe lokale od wyżej omówionych. Pierwszy z nich mierzy niecałe 50 m2, a drugi ma 55 m2 powierzchni. W obu wydzielone są sypialnie, a w każdej z nich znajdują się dwa łóżka, które można połączyć w jedno.

Dodatkowo w salonie Studia Rodzinnego znajduje się rozkładana dwuosobowa sofa, a w Studiu Rodzinnym Plus, w części wypoczynkowej, wydzielono aneks sypialniany mieszczący dwa łóżka. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w obu mieszkaniach udało nam się stworzyć miejsca sypialniane zapewniające prywatność większej liczbie osób.

I tutaj podobnie, jak wyżej: w większym z apartamentów dostępne są dwa telewizory – jeden w sypialni, drugi w salonie.

Kilka słów o wystroju i wyposażeniu

Niezależnie od tego, na który z naszych apartamentów w Szczyrku się zdecydujesz, możesz być pewien wysokiej jakości obsługi. Nasze lokale spełniają najwyższe standardy, są ładnie urządzone i świetnie doposażone. Wystrój mieszkań utrzymany jest w stonowanych kolorach – królują biel, brąz, czerń i szarość nawiązujące do natury i górskiego krajobrazu. Neutralna kolorystyka ma kojący wpływ na samopoczucie, pomaga się wyciszyć i zrelaksować.

Zdecydowaliśmy się na proste formy i nowoczesny styl, ale każdy z elementów został dobrany tak, by stworzyć przytulny klimat. Podstawę wykończenia stanowią drewno i kamień, które dopełniają miękkie zasłony i obicia. Za sprawą dużych przeszkleń, przestrzeń jest jasna i widna. O tym, jak prezentują się wnętrza, można przekonać się, przeglądając zdjęcia w galerii, do czego gorąco zachęcamy.

W każdym z apartamentów utworzona została strefa sypialniana i wypoczynkowa, łazienka oraz aneks kuchenny. W kuchni znajdują się wszelkie niezbędne przedmioty, akcesoria i sprzęty do przygotowania posiłków. Jest także zmywarka i ekspres do kawy. Do każdego z lokali przynależy prywatny taras lub balkon z widokiem na góry, gdzie można w spokoju wypocząć, napić się aromatycznej kawy lub zjeść kolację w blasku zachodzącego słońca.

W każdym z mieszkań zamontowaliśmy sejf, gdzie można schować gotówkę, dokumenty czy inne wartościowe przedmioty. Ponadto, za dodatkową opłatą, możemy dołożyć dostawkę dla jednej osoby lub wstawić łóżeczko turystyczne z kompletem pościeli. Apartamenty posiadają niezależną klimatyzację. Oczywiście zapewniamy w nich bezpłatny dostęp do internetu. Do lokali wchodzi się ze współnej klatki schodowej. Na terenie obiektu działa winda i podziemny parking. Budynek znajduje się ok. 50 metrów od kolejki krzesełkowej na Skrzyczne.

Co ważne, goście zatrzymujący się w naszych apartamentach w Szczyrku, mogą korzystać z restauracji, strefy Wellness i SPA oraz zewnętrznego basenu ze strefą wypoczynkową, znajdujących się na terenie kompleksu. Zachęcamy do rezerwacji terminów!