Zadzwoń Rezerwuj

Sposobów na spędzenie Wielkanocy jest bardzo dużo. Możemy zarówno zdecydować się na ten najbardziej tradycyjny – czyli na pozostanie wraz z najbliższą rodziną w domu. Możemy też jednak postawić na fajny, rodzinny wyjazd w ciekawe miejsce. Zwolenników spędzania Wielkanocy “na wyjeździe” jest coraz więcej. Czynników, które za tym stoją jest bardzo dużo, jednakże chyba tym najważniejszym a jednocześnie też i najczęściej wymienianym, jest chęć odpoczynku. Przygotowanie Wielkanocy w domu wymaga pracy – zarówno tej związanej z posprzątaniem mieszkania, jak również i przygotowaniem potraw, które w czasie Wielkanocy zagoszczą na naszych stołach. Kiedy wybieramy wyjazd na czas Wielkanocy, nie musimy rezygnować z obchodzenia jej w tradycyjny sposób – różnica będzie polegała jedynie na miejscu, w którym Wielkanoc spędzimy. Gdzie jednak warto się wybrać na czas Wielkanocy? Beskidy są z całą pewnością bardzo dobrym pomysłem.

Wielkanoc w Beskidach dla aktywnych

Spędzenie Wielkanocy w Beskidach to przede wszystkim wprost nieograniczone pole możliwości, jeśli chodzi o rozrywkę. To, co należy z całą mocą podkreślić to fakt, że rozrywek nie zabraknie zarówno dla osób, które ponad wszystko cenią sobie aktywny sposób spędzania wolnego czasu, jak również i dla tych, którzy wolą spędzać czas wolny w nieco mniej angażujący sposób. Skupmy się jednak na początku na tej pierwszej z wymienionych grup.

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że Beskidy to wprost nieograniczona liczba tras – zarówno spacerowych, szlaków górskich dla zaawansowanych i początkujących, jak również i tras rowerowych. W Meta Apartments, mamy możliwość wypożyczenia np. sprzętu rowerowego – nie musimy zatem zabierać go z domu. Wycieczki po malowniczych szlakach Beskidów z całą pewnością znajdą grono entuzjastów.

Zwiedzanie okolicy – Szczyrk


Spędzenie Wielkanocy w Meta Apartments to także szansa na odwiedzenie Szczyrku – małej, jednakże bardzo malowniczej miejscowości, w której nie brakuje zabytków. Znajdziemy tam zarówno zabytkowe kościoły, jak również muzea czy skanseny. Ze Szczyrku – jeśli oczywiście będziemy mieli ochotę – możemy też pojechać np. do Żywca i tam również będziemy mieli co zwiedzać. Trasa pomiędzy Szczyrkiem a Żywcem nie powinna zająć nam więcej, jak 20-30 minut samochodem.

Wielkanoc w Meta Apartments – jakie atrakcje czekają na gości?

Wiemy już, jakie możliwości, jeśli chodzi o spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny oferują nam Beskidy. Osoby, które wybiorą na miejsce noclegowe Meta Apartments, także nie będą narzekać na nudę. Pomijając to, że mogą spacerować czy zwiedzać okolice, do ich dyspozycji jest także szereg różnego rodzaju atrakcji – chociażby takich, jak możliwość skorzystania z zabiegów SPA. W tym miejscu, warto zwrócić uwagę na to, że zabiegi te są dedykowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W pobliżu Meta Apartments, znajduje się także basen – również z sauną. To kolejna opcja na spędzenie wolnego czasu, która nie tylko pozwoli nam się zrelaksować ale też i zadbać o nasze zdrowie.

Wielkanoc w Meta Apartments z dziećmi? To możliwe!

Wiele osób, kiedy planuje wyjazd na Wielkanoc w Beskidy (i nie tylko), zastanawia się, czy dzieci nie będą się nudzić. Nic bardziej mylnego! Atrakcji w Beskidach dla najmłodszych nie zabraknie. Z całą pewnością nasze pociechy będą zachwycone możliwością skorzystania z rowerów czy – pod nadzorem dorosłych – skuterów, którymi będą poruszać się po wyznaczonych do tego celu szlakach. Basen także z pewnością wzbudzi w nich entuzjazm. Szereg najróżniejszych udogodnień, w które wyposażone są apartamenty w Beskidach – takich jak chociażby telewizor czy bardzo szybki Internet – nasze pociechy także docenią. Gdyby jednak rzeczywiście te udogodnienia i możliwości spędzenia wolnego czasu okazały się niewystarczające, zawsze możemy zaproponować naszym pociechom wycieczkę do Szczyrku czy Żywca. Gwarantujemy, że nie będą się nudzić.

Wielkanoc w Szczyrku – dlaczego warto?

Spędzenie Wielkanocy w Szczyrku, w Meta Apartments, to z całą pewnością jeden z bardziej oryginalnych pomysłów. Możliwości na spędzenie w Szczyrku Wielkanocy jest całe mnóstwo i z pewnością nie będziemy się nudzić. To też wspaniała okazja do tego, aby zrobić coś oryginalnego, a jednocześnie pozwalającego na pełny odpoczynek w gronie najbliższych. Należy jednak pamiętać o jednym: Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Tym samym, jeśli rzeczywiście planujemy rodzinny wyjazd do Szczyrku, warto już dziś zadbać o to, aby zarezerwować miejsce noclegowe. Planowanie wyjazdu na Wielkanoc – niezależnie od tego, jaki jest nasz cel podróży – zawsze warto zacząć odpowiednio szybciej. Musimy bowiem brać pod uwagę, że z całą pewnością nie będziemy jednymi osobami, które będą chciały spędzić ten czas w Meta Apartments. Zainteresowanie noclegami w Meta Apartments jest bardzo duże, więc jeśli chcemy mieć pewność, że nie zabraknie ich dla nas, lepiej zarezerwować je odpowiednio wcześniej.