Zadzwoń Rezerwuj

Szukasz idealnego miejsca na odpoczynek? Zależy ci na dostępie do wielu różnych atrakcji? A może starasz się połączyć wypoczynek swój z atrakcjami na małych dzieci? Niezależnie od tego, jaka jest Twoja wizja urlopu, w Szczyrku znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Szczyrk znajduje się w Beskidzie Śląskim, przepięknym paśmie górskim, który zapewnia całoroczne atrakcje dla turystów, od pieszych wycieczek górskich po stoki narciarskie.

Całoroczne atrakcje

Szczyrk otoczony jest przez 9 górskich szczytów. Dzięki temu jest doskonałą bazą wypadową i ulubionym miejscem wielu turystów, którzy mogą przemierzać 38 szlaków górskich lub jeździć po 40 km. tras narciarskich. Fani rowerów znajdą w Szczyrku aż 34 km. tras rowerowych, a biegacze sprawdzą swoją kondycję na licznych trasach biegowych.

A to tylko atrakcje zapewnione przez sam Beskid Śląski! Prawdą jest, że w górach nie można się nudzić. Jednak nawet najlepsze szlaki potrzebują dobrej i sprawdzonej bazy wypadowej. Po czym poznać dobre miejsce na wynajem? Znajduje się odpowiednio blisko wszystkich okolicznych atrakcji, zapewnia wysoki komfort oraz pełne wyżywienie. Dlatego warto zdecydować się na apartamenty w Szczyrku na wynajem.

Co zapewniają apartamenty w Szczyrku?

Do wyboru masz aż 4 rodzaje apartamentów na wynajem. Każdy z nich zapewnia wysoki standard i dostosowany jest do różnych potrzeb.

Pierwszym typem jest Meta Apartments Luxe. Przeznaczony jest do zamieszkania dla 2-3 osób. Posiada 2 łóżka znajdujące się w aneksie sypialnym, które można połączyć w jedno łóżko dwuosobowe oraz wygodną sofę. Możliwa dostawka dla dodatkowej osoby. Apartament posiada aneks kuchenny, salon i przestronną łazienkę z deszczownicą.

Druga propozycja to Meta Apartments De Luxe również przeznaczony dla 2-3 osób. Posiada osobną sypialnię, w której znajduje się dwuosobowe łóżko (z możliwością rozdzielenia na dwa pojedyncze). Apartament posiada możliwość dołożenia dodatkowej dostawki do spania. W salonie znajduje się wygodna kanapa, stolik kawowy oraz sprzęt RTV. Salon połączony jest z aneksem kuchennym. Ładna łazienka wyposażona jest w deszczownicę.

Trzecią wersją apartamentów to Meta Apartments Studio Rodzinne. Jest przeznaczone do zamieszkania dla 4-5 osób. Posiada osobną sypialnię z dwoma łóżkami (które można połączyć w jedno). Tutaj jest także możliwość dodatkowej dostawki do spania. W salonie połączonym z kuchnią, oprócz sprzętu RTV i odpoczynku kawowego, znajduje się także wygodna, rozkładana sofa dwuosobowa. Oprócz tego apartament posiada elegancką łazienkę z deszczownicą.

Czwarta, ostatnia propozycja, to Meta Apartments Studio Rodzinne Plus. Oferta także skierowana jest to 4-5 osób. Znajduje się tutaj salon połączony z aneksem sypialnianym, w którym znajdziemy 2 pojedyncze łóżka (można je połączyć w jedno łóżko dwuosobowe). Oprócz tego apartament posiada jeszcze jedną, osobną sypialnię z takimi samymi dwoma łóżkami. W salonie znajduje się sprzęt RTV, wygodna kanapa, fotel i stolik kawowy. Połączony jest on z aneksem kuchennym, a w przestronnej łazience została zamontowana deszczownica.

Apartamenty w Szczyrku na wynajem znajdują się koło 50 m od kolejki krzesełkowej. Każdy z nich posiada dostęp do prywatnego tarasu lub balkonu.

Zachwyć się Beskidem Śląskim

Goście naszych apartamentów mogą korzystać także ze wszystkim atrakcji oferowanych w Hotelu Meta. Zapraszamy do naszych restauracji, relaksującego SPA, czy basenu na świeżym powietrzu.

W Szczyrku nie sposób się nudzić. Przy pięknej pogodzie Beskid Śląski zapewni atrakcje na świeżym powietrzu, a gdy tylko niebo pokryją chmury, możesz wykorzystać ten czas na odpoczynek w jednak z naszych saun. Apartamenty w Szczyrku na wynajem czekają właśnie na Ciebie!