Zadzwoń Rezerwuj

Święto zakochanych ma jedną, dużą wadę – usytuowanie w kalendarzu. Nie oszukujmy się – w lutym większość z nas ma już dosyć zimy. Zaczynamy z niecierpliwością wypatrywać każdego promyka słońca, a nasze myśli zaczynają krążyć wokół planów na pierwsze wiosenne wypady. Dla wszystkich, którzy czują niedosyt po Walentynkach mamy doskonałą propozycje: poszukiwanie pierwszych oznak wiosny w Dzień Kobiet.

Romantyczny weekend w hotelu albo… na spacerze

Chociaż wypad do Szczyrku w pierwszym kwartale roku zazwyczaj kojarzy się z zimowym szaleństwem na nartach, to nie można zapominać, że miasto ma sporo do zaoferowania także tym, którzy nie przepadają za zimowymi sportami. Góry są świetnym wyborem na romantyczny wyjazd w Beskidy w zasadzie dla każdej pary – zwłaszcza, gdy zadbamy o odpowiedni wybór hotelu.

Marzec jest dość kapryśnym miesiącem na wyjazd, ale w naszych apartamentach dbamy o to, by każdy nasz gość był w pełni usatysfakcjonowany niezależnie od pogody. Spacery górskimi szlakami, szukanie nieśmiało wyglądających z ziemi przebiśniegów, a potem aromatyczna, wyszukana kolacja i relaksujące spa. Czyż nie brzmi to jak idealny Dzień Kobiet?

A może solo lub z przyjaciółką?

Dzień Kobiet można świętować różnie. Czasem najlepszym prezentem, jaki partner może zaoferować swojej drugiej połówce, jest… czas wolny. W naszych apartamentach dobrze będzie czuła się także samotna podróżniczka. Z dala od zgiełku, w otoczeniu pięknej przyrody każda kobieta odnajdzie spokój i relaks, na który tak zasługuje. Wystarczy piękny widok za oknem, duże wygodne łóżko, dobra książka oraz długi i odprężający zabieg w naszym SPA.

Żeby jednak mieć z kim pogadać, warto zabrać przyjaciółkę, siostrę, mamę i zorganizować wyjazd w kobiecym gronie. Z pewnością nie sposób się tu nudzić. A w razie, gdyby kogoś dopadł imprezowy nastrój, Meta Music Club zapewni dobrą zabawę przy najlepszej muzyce. Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o wyśmienitych i wyszukanych drinkach w View Barze.

Dzień Kobiet to najlepszy pretekst, żeby odpocząć w gronie przyjaciółek i chociaż na chwilę oderwać się od natłoku obowiązków. Takie wyjazdy doskonale potrafią nastroić na resztę roku.

Przez żołądek do serca (kobiety)

Baza gastronomiczna w regionie jest ogromna – od swojskich karczm z góralskim jedzeniem, poprzez nowoczesny street food, po wyszukane restauracje dla poszukiwaczy zaskakujących, nowych smaków. Wiele z tych propozycji odnajdziecie u nas – hotelowe restauracje trafią w każdy kulinarny gust.

Jedzenie jest integralną częścią doświadczenia każdej podróży – tej dalszej i bliższej. Dlatego na czas weekendowego wypadu do Szczyrku radzimy odpuścić diety! Zwłaszcza, że regionalna kuchnia ma do zaoferowania naprawdę oryginalne i niepowtarzalne smaki. Warto spróbować czegoś nowego – z pewnością taki posiłek zostanie w pamięci na dłużej.

Doskonała baza wypadowa

A co z tymi, którzy od natury wolą kulturę? Na szczęście Szczyrk jest doskonale skomunikowany. Łatwo i szybko można dotrzeć do ciekawych muzeów, teatru lub sal koncertowych. Fanom zabytków i przechadzek po urokliwych miastach polecamy odwiedzenie Bielska-Białej. Miasto nazywane „małym Wiedniem” na pewno nie zawiedzie.

Dobrym pomysłem, zwłaszcza na Dzień Kobiet, jest połączenie relaksującego pobytu w luksusowym apartamencie w Szczyrku z wypadem na koncert. Nowo powstała sala koncertowa Cavatina Hall w Bielsku gości najlepszych artystów z kraju i za granicą. Ale uwaga – bilety zazwyczaj rozchodzą się jak świeże bułeczki. Dobrze jest więc zadbać o rezerwację odpowiednio wcześnie.

Dzień Kobiet w Szczyrku – każdy powód do świętowania jest dobry!

Nie oszukujmy się – weekend w Szczyrku to zawsze dobry pomysł, nawet zupełnie bez okazji. Ale Dzień Kobiet może być doskonałym pretekstem do spędzenia czasu w doskonałych apartamentach, w których goście do dyspozycji mają wszystko, co potrzebne by się odprężyć i na chwile zapomnieć o codzienności. Początek marca to najlepszy czas, by rozpocząć sezon spacerów i wypadów na łono natury.

A w przypadku niepogody? Można oddać się w ręce naszych specjalistów ze strefy wellness i zafundować sobie odmładzający, relaksujący zabieg lub masaż. Nasze restauracje i bary czekają na wszystkich spragnionych dobrego jedzenia i wymyślnych drinków.

Brzmi jak idealny plan na Dzień Kobiet, prawda?