Zadzwoń Rezerwuj

Wyjazd w góry, nie zawsze musi oznaczać szaleństwa na stokach narciarskich. Wiele osób wybiera właśnie góry, jako miejsce, w którym mogą odpocząć – w zupełnie niestandardowy sposób. Mowa oczywiście o zabiegach spa i wellness – bo to one cieszą się zdecydowanie największą popularnością – oczywiście zaraz po stokach narciarskich i snowboardowych. Na co jednak trzeba zwrócić uwagę, kiedy wybieramy hotel z dostępem do SPA i wellness? W Szczyrku takie atrakcje dla swoich gości przygotował hotel Meta. O tym, jakie zabiegi oraz możliwości odpoczynku w apartamentach z dostępem do spa są dostępne dla turystów odwiedzających Szczyrk, przeczytacie w naszym poniższym artykule.

Sauna, masaże wodne i basen

Odpoczynek należy się każdemu, jednakże to, jaką przyjmie on formę, jest niezwykle indywidualną kwestią. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że różnego rodzaju zabiegi SPA czy wellness, są w stanie nie tylko wprawić nas w dobry nastrój jak i pozwalają się odprężyć, ale też znacząco wpływają na nasze zdrowie. Masaże wodne czy wizyty w saunie są rekomendowane przede wszystkim tym osobom, które wykonują pracę przy komputerze lub inny jej rodzaj, który wymaga długotrwałego siedzenia przy biurku. Wodny masaż jest w stanie nas odprężyć i jednocześnie korzystnie wpłynie na fizyczną kondycję naszych pleców i kręgosłupa. Z kolei sauna – podobnie jak wymienione wyżej masaże – odpręża, ale też…Jest dobrym wspomaganiem, jeśli planujemy utratę wagi. W czasie wizyty w saunie pocimy się, co nie tylko wspomaga spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, ale też oczyszcza nasz organizm z niebezpiecznych dla zdrowia toksyn.

Zadbaj o swoją skórę – szczególnie zimą

Apartamenty z dostępem do SPA w Szczyrku, dają możliwości nie tylko odpoczynku i relaksu, ale też pozwalają zadbać o nasze zdrowie. Hydromasaże to tylko jedna, z wielu możliwości, którą oferują apartamenty z dostępem do spa. Inną, są różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne skóry. Mowa przede wszystkim o odżywczych maseczkach, peelingach lub innych zabiegach, które sprawiają, że nasza skóra nie tylko jest odpowiednio oczyszczona, ale też odżywiona. Zabiegi pielęgnacyjne na skórę, są niezwykle ważne, szczególnie w okresie jesienno – zimowym. Jest to związane z niskimi temperaturami, silnym wiatrem oraz tym, że to właśnie w tym okresie, nasza skóra jest w sposób szczególny narażona na podrażnienia i wysuszenie. Dzięki zabiegom w spa, jesteśmy w stanie uniknąć takiej sytuacji i możemy cieszyć się piękną, zdrową i prawidłowo odżywioną cerą przez cały rok.

Zabiegi SPA w górach – nie tylko dla kobiet

Zabiegi SPA i wellness, są głównie kojarzone z kobietami, ponieważ to z reguły one z nich najczęściej korzystają. Trend ten ulega jednak znaczącej zmianie i coraz więcej mężczyzn – w różnym wieku – decyduje się na korzystanie z tego rodzaju udogodnień w apartamentach. Świadomość, że o cerę i zdrowie powinien dbać każdy – bez względu na płeć – jest powszechna. Nie ma się zatem czemu dziwić, że apartamenty z dostępem do spa – szczególnie w Beskidach – coraz częściej przyjmują gości obojga płci. Nierzadko są to pary, które postanawiają zadbać nie tylko o odpoczynek, ale i o zdrowie. Prozdrowotne działanie zabiegów SPA jest dodatkowo wspomagane rześkim, górskim powietrzem oraz możliwościami spędzenia urlopu w aktywny sposób.

Fizjoterapia w Beskidzie Śląskim

Inną, bardzo ciekawą atrakcją, która czeka na gości apartamentów w Beskidach, jest możliwość skorzystania z zabiegów z zakresu fizjoterapii. Masaże, które wykonywane są przez profesjonalistów, mają zbawienny wpływ na zdrowie – szczególnie, kiedy borykamy się z różnego rodzaju trudnościami w chodzeniu, bólami kręgosłupa czy karku. Masaż, szczególnie jeśli jest wykonywany profesjonalnie, jest w stanie zdziałać cuda. Dla osób, które borykają się z problemami i różnego rodzaju bólami – jest to rozwiązanie idealne.

Apartamenty z dostępem do spa w Beskidach – dlaczego warto je odwiedzić?

Zalet związanych z korzystaniem z dostępu do spa, kiedy jesteśmy w Beskidach, jest bardzo dużo. Należy jednak z całą mocą podkreślić, że najważniejszym czynnikiem, jest przede wszystkim nasze zdrowie. Nawet, jeśli nie borykamy się z żadnymi problemami czy bólami, warto zadbać o odpowiednie odżywienie skóry czy oczyszczenie jej. Zabiegi spa, to też fantastyczna okazja do tego, aby się zrelaksować i odprężyć. Zabiegi Spa i wellnes, które przygotowały dla swoich gości hotele w Beskidach, skierowane są do każdego – bez względu na płeć czy wiek. Ich wybór, jest naprawdę bardzo duży i z całą pewnością każdy znajdzie coś, co będzie dla niego idealne. Wypoczynek w górach może być zatem nie tylko aktywny, ale też może pozwolić nam zadbać o swoje zdrowie.