Zostań posiadaczem luksusowego apartamentu w Szczyrku

uzyskuj wysokie zwroty z inwestycji w ciągu 5 lat!
Meta Apartments to oferta skierowana do osób, które pragną zainwestować w najdynamiczniej rozwijającym się ośrodku aktywnej turystyki. Zakup nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji jest jednym z najbardziej prestiżowych i bezpiecznych sposobów inwestowania. Stopa zwrotu z Państwa inwestycji znacznie przekroczy zysk z lokaty bankowej.
Usytuowanie apartamentów w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu gwarantuje dostęp do wszystkich oferowanych przez Hotel Meta Szczyrk udogodnień. Hotel Meta oferuje Państwu doskonałą jakość dań kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej. Do Państwa dyspozycji są Restauracja Tarasowa, Lustrzana, View Bar a także Rattanowy Ogród. Każda oferuje zapierające dech w piersi widoki oraz różnorodne menu, które trafi w gusta wymagających smakoszy.

Na czym polega inwestycja?

System Condo

Polega na zakupie w pełni wyposażonego i umeblowanego apartamentu i zarabianiu na jego wynajmie. Jako Inwestor uzyskujesz pełną własność zakupionego lokalu - na mocy umowy w formie aktu notarialnego z odrębną księgą wieczystą i pełnym udziałem w gruncie. Równocześnie podpisujesz umowę najmu gwarantującą stopę zwrotu z inwestycji w wysokości 7% przez 5 lat. Przy stosunkowo niedużym zaangażowaniu finansowym, Twoje zyski z wynajmu Apartamentu przewyższą te z tradycyjnych lokat. Inwestycja nie wymaga angażowania własnego czasu. Całość obsługiwana jest przez profesjonalnego operatora.
Zadaniem operatora jest utrzymanie Twojego Apartamentu, jak i całego budynku, w idealnym stanie technicznym oraz zapewnienie najwyższego standardu usług utrzymania czystości. Operator jest odpowiedzialny za działania marketingowe i pozyskiwanie klientów dla Twojej inwestycji.

Jakie korzyści?

Inwestując w Meta Apartmens, stajesz się właścicielem wysokiej jakości apartamentu w wyjątkowej lokalizacji. Jako Właściciel uzyskujesz prawo do korzystania z apartamentu w określonym czasie w ciągu roku. Dodatkowe korzyści:
  • dywersyfikacja portfela inwestycyjnego,
  • zwrot 23% podatku VAT,
  • pewna stopa zwrotu,
  • możliwość odsprzedania nieruchomości - gdy wzrośnie jej wartość.

Porównywalne stopy zwrotu z inwestycji:

META - Apartments 7%

7%

Wynajem mieszkania 4,5%

4,5%

Lokata bankowa 3,5%

3,5%

Obligacje Skarbowe 10-letnie 2,7%

2,7%
Wizualizacja od strony ul. Skośnej
Wizualizacja od strony ul. Myśliwskiej

Restauracja Tarasowa

Hotel Meta

View Bar

Hotel Meta

Ratanowy Ogród

Hotel Meta
Meta Apartments i Hotel Meta Szczyrk stanowią doskonałą bazę do wycieczek po przepięknej górskiej okolicy. W Hotelu Meta możecie Państwo wypożyczyć sprzęt sportowy: kije do nordic walking, rowery, a także pojazdy: quady, segwaye oraz buggy. Obiekt oferuje również kort tenisowy oraz wielofunkcyjne boisko umożliwiające grę w piłkę nożną, ręczną, koszykówkę i siatkówkę. Do dyspozycji jest również basen. Po intensywnym dniu możecie Państwo odpocząć przy muzyce w Meta Music Club lub zrelaksować się w strefie Wellness i Beauty Salonu Dr Irena Eris.